Vilnius, Laisvės pr. 115
+37067202210
info@xdalys.lt
Peržiūrėti paieškos rezultatai:
Pristatymo laikas:

Kaip rasti dalį?

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlome keletą būdų, kaip galite rasti reikalingas atsargines dalis:

 

Dalių paieška pagal numerį

Gamintojo numeris (dalis) — gamintojo žymė, kuri unikaliai nurodo transporto priemonės dalį.  Žymę galima rasti ant dalies, pakuotės arba pateikiamoje dokumentacijoje (jeigu dėl kokios nors priežasties numerio negalima buvo pažymėti ant pačios dalies) 

Jeigu žinote dalies numerį, įveskite jį į paieškos laukelį ir spustelėkite «paieškos mygtuką» (pic. 1)

pic. 1

Jeigu ieškote kelių gamintojų detalių, pasirinkite dominančius. Sistema atliks paiešką ir parodys visus galimus pasirinktos dalies pristatymo variantus, dalies analogus ir pakaitines dalis (pic. 2)

pic. 2

 

 

Pasirinkite geriausią pasiūlymą, nurodykite užsakomų prekių kiekį ir įdėkite į krepšelį. Dabar galite patvirtinti užsakymą.

Kad būtų patogiau ieškoti dalių, galite nurodyti sąlygas ir paieškos rezultatų rūšį spustelėdami  paieškos juostoje.

pic. 3

 

 

Detalių paieška pagal katalogą ir VIN numerį

Jeigu nežinote dalies numerio, galite ieškoti kataloguose, pateikiamuose internetinės parduotuvės svetainėje.

Pagrindiniame svetainės puslapyje pasirinkite katalogo tipą, gamintoją ir automobilio modelį.

 

pic. 4

 

 

Kad greitai pereitumėte prie jūsų automobilio gamintojo originalių dalių katalogo, paieškos juostoje įrašykite VIN numerį. Jeigu turite VIN, sistemoje atsidarys jūsų automobilio katalogas.

pic. 5

 

 

Jei norite ieškoti dalių kataloge, pasirinkite katalogą pagal savo automobilio gamintoją, modelį, gamybos metus, pardavimo regioną, grupę ar vietą ir diagramoje arba sąraše galėsite rasti norimą dalį.

After the item is selected (clicked on its name) , You will automatically return to the site
online store, directly to the page with offers from suppliers on this part.  

Jeigu spustelėsite dalies numerį brėžinyje arba sąraše, jūs automatiškai pateksite į paieškos rezultatų puslapį pagal pasirinktos dalies kodą.   

 

Paieška pagal pavadinimą

Jei norite ieškoti pagal pavadinimą, tiesiog pradėkite rašyti dalies pavadinimą paieškos laukelyje. Sistema pasiūlys tinkamų atsarginių dalių variantus. Jei norite ieškoti dominančių dalių pasiūlymų, pasirinkite iš sąrašo – sistema atliks paiešką ir pateiks turimus pasiūlymus.

pic. 6

 

 

VIN užklausa

(transporto priemonės identifikavimo numeris; angl. VIN) - 17 ženklų kodas iš skaitmenų ir raidžių, kuriame užkoduota beveik visa informacija apie jūsų automobilį. VIN galite rasti Techniniame įrangos sertifikate (PTA) arba savo automobilio registracijos liudijime. Jis leidžia praktiškai unikaliai identifikuoti jūsų automobilio mazgus ir parametrus.  

Jeigu nerandate dalies ar nesate tikri, ar teisingai pasirinkote, geriausia kreiptis į profesionalus ir sukurti VIN užklausą. Internetinės parduotuvės vadybininkas, atsakingas už atsarginių dalių parinkimą, nurodys automobilio duomenis ir dominančių dalių pavadinimus. Informacija apie automobilį įvedama vieną kartą ir saugoma internetinės parduotuvės duomenų bazėje. Pateikiant tolimesnes užklausas jums užteks tik pasirinkti savo automobilį iš sąrašo.

Apdorojęs jūsų užklausą vadybininkas išsiųs jums el. laišką su prašomų dalių kainomis ir (arba) kodais ir jūs galėsite jas užsisakyti.


 

Be paieškos detalių pasiūlymų galite gauti kreipdamiesi tiesiogiai į parduotuvę telefonu arba el. paštu – kontaktinė informacija yra pateikta puslapyje Kontaktai, arba apsilankykite mūsų biure.